Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Телепинська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 34176472) був реорганізований і увійшов до складу Кам’янської громади

Сільський голова - Грогуленко Валентина Андріївна

Я, Грогуленко Валентина Андріївна, народилася в селі Катеринівка  Кам'янського району Черкаської області  23 квітня 1954 року.

З вересня 1961 року по травень 1969 року навчалась в Катеринівській неповній середній школі.

З вересня 1969 року по 1971 рік навчалася в Телепинській середній школі , де одержала атестат про середню освіту.

З 1977 року по 1980 рік навчалася в Уманському педагогічному училищі ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Дошкільне виховання» та здобула кваліфікацію вихователя дитячого садка.

З 1980  по 1989 рік працювала вихователем  в ДЗ «Сонечко».

З 1990 року по 2015 рік  була завідувачем ДНЗ «Сонечко» Телепинської сільської ради.

2005-2008 рр – навчалася в Уманському державному педагогічному університеті  ім. П. Тичини і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію  вчителя початкових класів.

З 2001 року по 2011 рік працювала вчителем початкових класів в Катеринівській неповній середній школі.

25 жовтня 2015 року на виборах до місцевих рад  обрана сільським головою села Телепине.

Заміжня. Маю склад сім'ї: чоловік – Грогуленко Дмитро Петрович, 1954 року народження.

Маю дві доньки.

Ні я, ні мої близькі, рідні до кримінальної чи адміністративної відповідальності на притягувалися.

Моя адреса: 20842, провулок Центральний, 20, село Телепине, Кам'янський район, Черкаська область.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування