Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Телепинська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 34176472) був реорганізований і увійшов до складу Кам’янської громади

Секретар сільської ради - Забашта Олена Миколаївна

Я, Забашта Олена Миколаївна, народилась 31 жовтня 1969 року в с. Новоіванівка Амвросіївського району Донецької області.  Батьки – Коханій Микола Григорович та Коханій Софія Іванівна.

В 1977 році пішла до 1 класу Новоіванівської восьмирічної школи.

В 1980 році разом з батьками переїхала жити до с. Телепине Кам'янського району Черкаської області. В цьому ж році пішла до Телепинської середньої школи, яку закінчила в 1987 році.

В 1987 році пішла працювати до Телепинської середньої школи вожатою. З 1988 по 1992 рр навчалася в Олександрійському педагогічному училищі.

З 2002 р. по 2004 р. навчалася в Уманському державному університеті ім. П.Тичини.

До 2014 року працювала в Телепинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів на посаді педагога – організатора, вихователя групи продовженого дня.

В 2014 році вийшла на пенсію за вислугою років.

З 2015 року працюю в Телепинській сільській раді секретарем.

Одружена.  Чоловік – Забашта Олександр Володимирович.

Маю двох доньок. Проживаю за адресою: вул. Зелена, 58, с. Телепине, Кам'янського району Черкаської області.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування