9 сесія

 

 

 

 

 

 

 

 

Україна

Телепинська сільська рада

Кам'янського району Черкаської області

ПРОТОКОЛ

дев'ятої сесії сьомого скликання

від 13 вересня 2016 року

 

ТЕЛЕПИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

20842, с. Телепине, вул. Центральна, 52 Кам’янського району , Черкаської обл. тел. 95-2-31

код ЄДРПОУ 34176472, електронна адреса teleprada@ukr.net

________________________________________________________________

дев'ята сесія сільської ради

від 13 вересня 2016 року

Всього обрано депутатів – 14 осіб

Присутні на сесії –   8 осіб

Голова сесії – сільський голова В.А. Грогуленко

Секретар сесії – секретар сільської ради О. М. Забашта

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про коригування бюджету станом на 01.09.2016 року (доповідає головний бухгалтер І.Г.степанко).

2. Про виділення коштів на ремонт автомобільної дороги державного значення Н-01 Київ-   Знам'янка (доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

3. Про  виділення додаткових коштів для виготовлення проектно-кошторисної         документації для реконструкції шкільної котельні (доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

4. Про затвердження проекту «Про збільшення батьківської плати за харчування дітей в ДНЗ  „Сонечко” Телепинської сільської ради (доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

5.Про відмову в наданні матеріальної допомоги  для поліпшення житлових умов гр. Махинько П.М. (доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

6. Про надання матеріальної допомоги на лікування Погорілій Євдокії Прокопівні (доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

7.  Про надання  матеріальної допомоги Постойку А.А. (доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

8. Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Коновалову Олегу Васильовичу (доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

9. Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Сагайдаку Василю Миколайовичу(доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

10. Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо    відведення земельної ділянки у власність Журилу Роману Дмитровичу(доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

11. Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Романченку Роману Володимировичу (доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

12. Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Семенову Дмитру Олександровичу (доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

13. Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Руднову Євгенію Валерійовичу(доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

14. Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ігнатьєву Володимиру Анатолійовичу (доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

15. Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Вічконю Андрію Васильовичу(доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

16. Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Чередніченку Івану Петровичу(доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

17. Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Кривов'язу Володимиру Андрійовичу (доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

18. Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Панасенку Сергію Володимировичу (доповідає с. голова В.А.Грогуленко).

19. Про вилучення земельної ділянки гр. Іщука А.М. (доповідає сп.-землевпорядник Василиненко Н.О.).

20. Про вилучення земельної ділянки гр. Пляченка В.І. (доповідає сп.-землевпорядник     Василиненко Н.О.).

21.Про вилучення земельної ділянки гр. Артюшкіної Г.С. (доповідає сп.-землевпорядник Василиненко Н.О.).

     22.Про надання гр. Мосуру М.М. дозволу на виготовлення технічної документації щодо            складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку(доповідає сп.-землевпорядник Василиненко Н.О.).

 23.Про надання  гр. Сердюк Є.А. дозволу на виготовлення технічної документації щодо            складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку(доповідає сп.-землевпорядник Василиненко Н.О.).

.

24. Про  гр. Шпаку В.Б. дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку(доповідає сп.-землевпорядник Василиненко Н.О.).

25. Про надання гр. Пухирю В.В. дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку(доповідає сп.-землевпорядник Василиненко Н.О.).

26. Про надання  гр. Павленку О.М. дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку(доповідає сп.-землевпорядник Василиненко Н.О.).

Голосували одноголосно.

 

 

 

1.СЛУХАЛИ: Про коригування бюджету станом на 01.09.2016 року

ДОПОВІДАЛА: гол. бухгалтер Степанко І.Г.

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради №9-1/УІІ від 13.09.2016 року «Про коригування бюджету станом на 01.09.2016 року» прийняти одноголосно, додається.

 

2. СЛУХАЛИ: Про виділення коштів на ремонт автомобільної дороги державного значення Н-01 Київ-            Знам'янка.

ДОПОВІДАЛА: сільський голова В.А.Грогуленко.

ВИСТУПИЛИ: Руденко В.В. – сільський депутат . Вважаю, що виділить кошти на ремонт даної автомобільної дороги потрібно.

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-2/УІІ від 13.09.2016 року «Про виділення коштів на ремонт автомобільної дороги державного значення Н-01 Київ-            Знам'янка» прийняти одноголосно, додається.

 

3. СЛУХАЛИ: Про  виділення додаткових коштів для виготовлення проектно-кошторисної         документації для реконструкції шкільної котельні.

ДОПОВІДАЛА: сільський голова В.А.Грогуленко.

ВИСТУПИЛИ: Коротич О.І. – директор школи. На рівні районного відділу освіти було прийнято рішення про переведення Телепинської ЗОШ І-ІІІ ст. на альтернативні види опалення. Для цього потрібно провести реконструкцію шкільної котельні.

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-3/УІІ  від 13.09.2016 року «Про  виділення додаткових коштів для виготовлення проектно-кошторисної         документації для реконструкції шкільної котельні» прийняти одноголосно, додається.

 

4. СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту «Про збільшення батьківської плати за харчування дітей в ДНЗ  „Сонечко” Телепинської сільської ради 

ДОПОВІДАВ: .сільський голова В.А.Грогуленко..

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-4/УІІ від 13.09.2016 року «Про затвердження проекту «Про збільшення батьківської плати за харчування дітей в ДНЗ  „Сонечко” Телепинської сільської ради » прийняти одноголосно, додається.

 

5. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні матеріальної допомоги  для поліпшення житлових умов гр. Махинько П.М.  

ДОПОВІДАЛА: сільський голова – Грогуленко В.А.

ВИСТУПИЛИ:Кіян Л.Ю – сільський депутат. В нашому селі 60% людей, які потребують поліпшення житлово-побутових умов. Але хтось старається своїми силами вирішувати проблеми, а хтось надіється на сільську раду.

Руденко В.В. – сільський депутат. У Махинько П.М. є діти, які фізично здорові, працюють. Вони повинні допомогти своїй матері у вирішенні даних питань.

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-5/УІІ від 13.09.2016 року «Про відмову в наданні матеріальної допомоги  для поліпшення житлових умов гр. Махинько П.М.» прийняти одноголосно, додається.

 

6.  СЛУХАЛИ: Про надання матеріальної допомоги на лікування Погорілій Євдокії Прокопівні

ДОПОВІДАЛА: сільський голова – Грогуленко В.А.

ВИСТУПИЛИ: Коротич О.І. – сільський депутат. Погоріла Є.П. зараз знаходиться в тяжкому становищі. Не рухається. Задовольнити її прохання вважаю за потрібне.

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-6/УІІ від 13.09.2016 року «Про надання матеріальної допомоги на лікування Погорілій Євдокії Прокопівні» прийняти одноголосно, додається.

 

7. СЛУХАЛИ: .  Про надання  матеріальної допомоги Постойку А.А.

ДОПОВІДАЛА: сільський голова – Грогуленко В.А.

ВИСТУПИЛИ: Куцокінь П.В. – сільський депутат. Постойко А.А. уже звертався із заявою про виділення допомоги. Вважаю, що зараз потрібно задовольнити його прохання.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-7/УІІ від 13.09.2016 року «Про надання  матеріальної допомоги Постойку А.А.» прийняти одноголосно, додається.

 

8. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Коновалову Олегу Васильовичу

ДОПОВІДАЛА: сільський голова – Грогуленко В.А.

Виступили: Коротич О.І. – сільський депутат. Можливо, дані особи є учасниками АТО і вони мають право претендувати на земельну ділянку. Я утримуюся при голосуванні даного питання.

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-8/УІІ від 13.09.2016 року «Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Коновалову Олегу Васильовичу» прийняти «за» -7, «утрим.» - 2, додається.

 

9. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Сагайдаку Василю Миколайовичу.

ДОПОВІДАЛА: сільський голова – В.А.Грогуленко

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-9/УІІ від 13.09.2016 року «Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Сагайдаку Василю Миколайовичу» прийняти «за» -7, «утрим.» - 2,, додається.

 

10.СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Журилу Роману Дмитровичу.

ДОПОВІДАЛА: сільський голова – В.А.Грогуленко

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-10/УІІ від 13.09.2016 року «Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Журилу Роману Дмитровичу» прийняти «за» -7, «утрим.» - 2,, додається.

 

11. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Романченку Роману Володимировичу

ДОПОВІДАЛА: сільський голова – В.А.Грогуленко

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-11/УІІ від 13.09.2016 року «Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Романченку Роману Володимировичу» прийняти «за» -7, «утрим.» - 2,, додається.

 

12. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Семенову Дмитру Олександровичу

ДОПОВІДАЛА: сільський голова – В.А.Грогуленко

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-12/УІІ від 13.09.2016 року «Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Семенову Дмитру Олександровичу» прийняти «за» -7, «утрим.» - 2,, додається.

 

13. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Руднову Євгенію Валерійовичу

ДОПОВІДАЛА: сільський голова – В.А.Грогуленко

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-13УІІ від 13.09.2016 року «Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Руднову Євгенію Валерійовичу» прийняти «за» -7, «утрим.» - 2,, додається.

 

14. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ігнатьєву Володимиру Анатолійовичу

ДОПОВІДАЛА: сільський голова – В.А.Грогуленко

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-14/УІІ від 13.09.2016 року «Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ігнатьєву Володимиру Анатолійовичу» прийняти «за» -7, «утрим.» - 2,, додається.

 

15. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Вічконю Андрію Васильовичу.

ДОПОВІДАЛА: сільський голова – В.А.Грогуленко

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-15/УІІ від 13.09.2016 року «Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Вічконю Андрію Васильовичу» прийняти «за» -7, «утрим.» - 2,, додається.

 

16. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Чередніченку Івану Петровичу .

ДОПОВІДАЛА: сільський голова – В.А.Грогуленко

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-16/УІІ від 13.09.2016 року «Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Чередніченку Івану Петровичу» прийняти «за» -7, «утрим.» - 2,, додається.

 

17. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Кривов'язу Володимиру Андрійовичу

ДОПОВІДАЛА: сільський голова – В.А.Грогуленко

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-17/УІІ від 13.09.2016 року «Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Кривов'язу Володимиру Андрійовичу» прийняти «за» -7, «утрим.» - 2,, додається.

 

18. СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Панасенку Сергію Володимировичу

ДОПОВІДАЛА: сільський голова – В.А.Грогуленко

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-18/УІІ від 13.09.2016 року «Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Панасенку Сергію Володимировичу» прийняти «за» -7, «утрим.» - 2,, додається.

 

19. СЛУХАЛИ: Про вилучення  земельної ділянки гр. Іщука А.М.

 ДОПОВІДАВ: спеціаліст – землевпорядник Василиненко Н.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-19/УІІ від 14.08.2016 року «Про вилучення земельної ділянки гр.. Іщука А.М.» прийняти одноголосно, додається.

 

20. СЛУХАЛИ: Про вилучення  земельної ділянки гр. Пляченка В.І.

 ДОПОВІДАВ: спеціаліст – землевпорядник Василиненко Н.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-20/УІІ від 14.08.2016 року «Про вилучення земельної ділянки» прийняти одноголосно, додається.

 

21. СЛУХАЛИ: Про вилучення земельної ділянки гр.  Артюшкіної Г.С.

 ДОПОВІДАВ: спеціаліст – землевпорядник Василиненко Н.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-21/УІІ від 14.08.2016 року «Про вилучення земельної ділянки» прийняти одноголосно, додається.

 

22. СЛУХАЛИ: Про надання  гр. Мосуру М.М. дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку(доповідає сп.-землевпорядник Василиненко Н.О.).

ДОПОВІДАВ: спеціаліст – землевпорядник Василиненко Н.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-22/УІІ від 14.08.2016 року «Про надання  гр. Мосуру М.М. дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку» прийняти одноголосно, додається.

 

23. СЛУХАЛИ: Про надання  гр. Сердюк Є.А. дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку(доповідає сп.-землевпорядник Василиненко Н.О.).

ДОПОВІДАВ: спеціаліст – землевпорядник Василиненко Н.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-23/УІІ від 14.08.2016 року «Про надання  гр. Сердюк Є.А. дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку» прийняти одноголосно, додається.

 

24. СЛУХАЛИ: Про надання  гр. Шпаку В.Б. дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку(доповідає сп.-землевпорядник Василиненко Н.О.).

ДОПОВІДАВ: спеціаліст – землевпорядник Василиненко Н.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-24/УІІ від 14.08.2016 року «Про надання  гр. Шпаку В.Б. дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку» прийняти одноголосно, додається.

 

25. СЛУХАЛИ: Про надання  гр. Пухирю В.В. дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку(доповідає сп.-землевпорядник Василиненко Н.О.).

ДОПОВІДАВ: спеціаліст – землевпорядник Василиненко Н.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 9-25/УІІ від 14.08.2016 року «Про надання  гр. Пухирю В.В. дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку» прийняти одноголосно, додається.

 

26. СЛУХАЛИ: Про надання  гр. Павленку О.М. дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку(доповідає сп.-землевпорядник Василиненко Н.О.).

 ДОПОВІДАВ: спеціаліст – землевпорядник Василиненко Н.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення сільської ради № 8-19/УІІ від 14.08.2016 року «Про надання  гр. Павленку О.М. дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку» прийняти одноголосно, додається.

 

 

 

ТЕЛЕПИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

20842, с. Телепине, вул.Центральна, 52 Кам’янського району , Черкаської обл. тел. 95-2-31

                    код ЄДРПОУ 34176472, електронна адреса teleprada@ukr.net

РІШЕННЯ

 

від 13.09. 2016 року                         с. Телепине                                № 9-1/VІІ

 

Про внесення змін до рішення

сільської ради від 25.12.2015 №3-2/УІІ                                                           

«Про сільський бюджет на 2016»

 

    Відповідно до підпункту 23 пункту 1 статті 26 та статті 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 78 Бюджетного Кодексу України сільська рада вирішила:

1. Внести до рішення сесії сільської ради від 25.12.2015 № 3-2/УІІ «Про сільський бюджет на 2016»  із змінами та доповненнями, внесеними рішеннями сільської ради від 03.03. 2016 року № 5-11/УІІ, 25.03. 2016 року № 6-7/УІІ, 12.05. 2016 року № 7-2/VІІ, 14.07. 2016 року № 8-2/VІІ, 13.09. 2016 року № 9-1/VІІ слідуючі зміни:

 1. Пункт 1 викласти в слідуючій редакції:

«1.Визначити на 2016 рік:

 • доходи бюджету в сумі 1256,2 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету 1246,2 тис. грн., доходи спеціального фонду сільського бюджету 10,0 тис. грн. згідно з додатком №1 цього рішення;
 • видатки сільського бюджету у сумі 1368,031 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету 1273,859 тис. грн.,видатки спеціального фонду сільського бюджету 94,172 тис. гривень; згідно з додатком №3 до цього рішення;
 • профіцит загального фонду сільського бюджету у сумі 32,0 тис. грн.

         - дефіцит загального фонду сільського бюджету у сумі  75,729 тис. грн.,  джерелом покриття якого визначити вільний залишок бюджетних коштів на 01.01.2016 згідно з додатком № 3 до цього рішення;

       - дефіцит спеціального фонду сільського  бюджету у сумі 84,172 тис. грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до  бюджету розвитку (спеціального фонду), за рахунок  вільного залишку бюджетних коштів загального фонду на 01.01.2016 у сумі 33,0 тис. грн. та за рахунок залишку бюджету розвитку на 01.01.2016 - 3,102 тис. грн.    згідно з додатком № 3 до цього рішення.».

1.2. Після пункту 3 доповнити рішення пунктом 4 слідуючого змісту:

«4. Затвердити на 2016 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 4 до цього рішення.».

В зв’язку з цим, пункти 4-10 вважати відповідно пунктами 5-11.

 1. Додатки 1-4 викласти в новій редакції.

 

 

 

 

              Сільський голова                                         В.А.Грогуленко

 

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕПИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 РІШЕННЯ

 

від 13.09.2016 року                         с. Телепине                           № 9-2/УІІ

 

Про виділення коштів на ремонт

автомобільної дороги державного

значення Н-01 Київ-Знам'янка

 

 

      Розглянувши лист Кам'янської районної державної адміністрації Черкаської області від 25.05.2016 року № 01/01-30/1958 «Про виділення коштів на ремонт автомобільної дороги державного значення Н-01 Київ-Знам'янка» сесія сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 1. Виділити для співфінансування поточного ремонту автомобільної дороги державного значення Н-01 Київ-Знам'янка в сумі 40 тис. грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Сільський голова                                                     В.А.Грогуленко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕПИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 РІШЕННЯ

від 13.09.2016 року                         с. Телепине                           № 9-3/УІІ

 

Про  виділення додаткових коштів

для виготовлення проектно-кошторисної

документації для реконструкції

шкільної котельні

 

      Розглянувши лист Телепинської ЗОШ І-ІІІ ступенів в особі директора школи Коротич О.І від 25.08.2016 року № 114 «Про  виділення додаткових коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції шкільної котельні» сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Виділити  додаткові кошти в сумі 6000 (шість тисяч) грн.  для виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції котельні Телепинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення.

Сільський голова                                                     В.А.Грогуленко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕПИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 РІШЕННЯ

 від 13.09. 2016 р                           с. Телепине                                № 9-4/УІІ 

 

Про затвердження проекту

 «Про збільшення батьківської плати

за харчування дітей в ДНЗ  «Сонечко»

 Телепинської сільської ради»

 

На виконання наказу Міносвіти і науки  від 21.11.02 р. № 667 „Про затвердження Порядку встановлення плати батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернат них навчальних закладах” , ст.35 Закону України « Про дошкільну освіту» ( 2628-14),Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарських відносин», ст.. 32 З-ну Укр. « Про місцеве самоврядування» розроблено цей проект рішення.

Цей проект рішення є регуляторним актом , розробником якого є комісія з питань бюджету та фінансів  Телепинської сільської ради. 

Метою є посилення контролю за дотриманням норм харчування і своєчасним внесенням батьківської плати за харчування дітей. 

1.Встановити батьківську плату в розмірі 7.00 грн. , що складає 40 відсотків від вартості харчодня. 

1.1.Повністю звільняються від плати за харчування  діти  пільгових категорій, а саме: потерпілі від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, батьки або особи, які їх замінюють, із сімей, що  отримують допомогу відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”   від 01.06.2000 року № 1768 – 111,  діти-сироти і діти позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім'ях, діти переселенці. 

1.2.Розмір плати за харчування в дитячому садку  зменшується на 50 відсотків для батьків,у сім'ях яких троє і більше дітей до 18 років. 

1.3.Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною ДНЗ, за дні, які дитина не відвідувала закладу, плата батьків не справляється. 

Плата вноситься не пізніше 10 – го числа поточного місяця до філії «Ощадбанк» с. Телепине.

 2.Базове відстеження результативності регуляторного акту провести  до 13.10.2016 року.

3.Секретарю сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення на дошці оголошень.

5.Рішення вступає в дію з 13.10.2016 року. 

6. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань    бюджету, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення.

 

 Сільський  голова                                                                    В.А.Грогуленко

 

 

 

 

 

ТЕЛЕПИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 13.09.2016 року                         с. Телепине                           № 9-5/УІІ

 

Про поліпшення житлових

і матеріально-побутових умов

 

     Розглянувши лист №396-08-834 від 30.08.2016 року народного депутата  України  Рудика С.Я. про поліпшення житлових і матеріально-побутових умов гр. Махинько П.М. та провівши обстеження житлово-побутових умов гр. Махинько П.М. сесія сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Відмовити гр. Махинько П.М. в наданні матеріальної допомоги для поліпшення житлових і матеріально-побутових умов (перекриття даху на будинку).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення.

 Сільський голова                                                     В.А.Грогуленко

 

 

 

ТЕЛЕПИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 13.09.2016 року                         с. Телепине                           № 9-6/УІІ

 

Про надання  матеріальної допомоги

Погорілій Є.П.

      Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Надати  Погорілій Євдокії Прокопівні матеріальну допомогу в розмірі 300 (триста) грн. на лікування.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення.

 

 Сільський голова                                                     В.А.Грогуленко

 

 

ТЕЛЕПИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 13.09.2016 року                         с. Телепине                           № 9-7/УІІ

Про надання  матеріальної допомоги

Постойку А.А.

 

      Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

 1. Надати  Постойку Андрію Андрійовичу  матеріальну допомогу в розмірі 300 (триста) грн. як учаснику АТО для під'їзду до військової частини.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення.

 Сільський голова                                                     В.А.Грогуленко

 

 

 

ТЕЛЕПИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від 13.09.2016 року                         с. Телепине                        №9-8/УІІ

 

Про відмову в наданні дозволу на розробку

документації із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у власність

для ведення селянського особистого господарства

Коновалову Олегу Васильовичу

 

       Відповідно до ст. 118,121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання Коновалова Олега Васильовича, жителя м. Черкаси, вул. Різдвяна, 50, кв.5 сільська рада  вирішила:

 1. Відмовити в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення селянського особистого господарства орієнтовною площею 2,00 га, яка розташована на адміністративній території Телепинської сільської ради Кам’янського району Черкаської області за межами населеного пункту Коновалову Олегу Васильовичу , так як на адмінтериторії Телепинської сільської ради достатньо місцевих жителів, в тому числі працівників соціальної сфери, які не використали своє законне право на отримання у власність земельної ділянки та не можуть отримати її в зв’язку з ситуацією, яка склалася у сфері земельних відносин.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища.

 

  Сільський голова                                                  В.А.Грогуленко

 

 

 

ТЕЛЕПИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від 13.09.2016 року                         с. Телепине                        №9-9/УІІ

 

Про відмову в наданні дозволу на розробку

документації із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у власність

для ведення селянського особистого господарства

Сагайдаку Василю Миколайовичу

 

       Відповідно до ст. 118,121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання Сагайдака Василя Миколайовича, жителя м. Черкаси, вул. Енгельса, 245/1, кв.608, сільська рада  вирішила:

 1. Відмовити в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення селянського особистого господарства орієнтовною площею 2,00 га, яка розташована на адміністративній території Телепинської сільської ради Кам’янського району Черкаської області за межами населеного пункту Сагайдаку Василю Миколайовичу , так як на адмінтериторії Телепинської сільської ради достатньо місцевих жителів, в тому числі працівників соціальної сфери, які не використали своє законне право на отримання у власність земельної ділянки та не можуть отримати її в зв’язку з ситуацією, яка склалася у сфері земельних відносин.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища.

Логін: *

Пароль: *